Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   JAGDOR to firma założona w 1990 roku. Od samego początku działalności naszymi nadrzędnymi celami są: wysoka jakość produktów oraz profesjonalna obsługa klienta. W czasie prowadzenia firmy stale ulepszamy technikę wykonania naszego asortymentu. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji drzwi wewnętrznych na rdzeniu sosnowym, fornirowanych wysokiej klasy okleinami. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi fornirowane na wzór krajowych gatunków drewna typu: dąb, buk, klon, brzoza, sosna, olcha, ale również na wzór importowanych odmian, takich jak: mahoń, orzech, czereśnia, teak czy palisander.

   Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne w procesie produkcji. Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, aby wypełnić nasz nadrzędny cel – dbać o potrzeby oraz zadowolenie klienta. Z dumą stwierdzamy, że nasze drzwi stanowią ciekawą ale i funkcjonalną ozdobę domów prywatnych, instytucji państwowych, a także siedzib firm. Poprzez ciągłe doskonalenie i rozwój staramy się dostosować do oczekiwań naszych klientów, ponieważ radość i zadowolenie klienta to ogromna satysfakcja dla producenta z dobrze wykonanej pracy.

   Kolekcję drzwi JAGRAS stworzyliśmy w oparciu o analizy potrzeb oraz oczekiwań rodzimego klienta. Celem zaspokojenia oczekiwań wymagających odbiorców oddajemy linię produktów o wysoce estetycznym wykończeniu oraz efektywnych rozwiązaniach praktycznych.

   Biorąc pod uwagę systemy otwierania, oferujemy drzwi bezprzylgowe otwierane standardowo, drzwi przesuwne naścienne oraz przesuwne chowane w ścianie, a także drzwi łamane.

   Do dyspozycji naszego klienta oddajemy drzwi wykonane w różnych wzorach i kolorach fornirów. Starając się ubogacić naszą ofertę przedstawiamy Państwu niezwykle efektowny produkt, jakim są drzwi z przeszkleniami zlicowanymi z płaszczyzną skrzydła. Bogata gama modeli drzwi może stanowić inspirację dla niejednego wnętrza Państwa domów. Co jednak warte podkreślenia, nasze produkty cechuje nie tylko estetyka, ale również długotrwałe i niezawodne funkcjonowanie. Pamiętamy bowiem, że Państwa zadowolenie, to również satysfakcja dla naszego zespołu.

 W Jagdor wiemy jak ważna jest satysfakcja klienta, dlatego też :

• projektujemy drzwi, które spełniają estetyczne ale i praktyczne oczekiwania klienta

• w trakcie realizacji zamówienia pozostajemy w stałym i bezpośrednim kontakcie ze zleceniodawcą. 

• szanujemy czas Klienta, dlatego dbamy o to, by zamówienia wykonywane były zgodnie z terminami
  określonymi w korespondencji ze zleceniodawcą.

• dzięki odpowiednio dobranym materiałom i metodom produkcji, zapewniam wysoką jakość oraz trwałość
  naszych wyrobów.